بازاریابی و نگاهی نو به بازاریابی و فروش اینترنتی

نام محصول: روغن برنزه کننده تاهیتی    کد محصول: 1749

کاربرد: روغن برنزه کننده تاهیتی (ایوروشه 40550-72)
قیمت: 180,000 ریال

واقعی تر از طبیعت! چهره ای درخشان و برنزه در تمام طول سال، یک رویا . . . داشتن چهره ای برنزه و درخشان کمک می کند که بتوانیم تا تابستان صبر کنیم و در ضمن به زمستان کمی رنگ دهیم. عصاره گیاه تیاره (گونه ای از یاسمن) یک برنزه کننده طبیعی می باشد و نیز با اثر مرطوب کنندگی خود، ویژگی های پوست را بهبود می بخشد.(برای سایر محصولات شرکت ایو روشه فرانسه با ما تماس بگیرید)

روغن برنزه کننده تاهیتی

این روغن علاوه بر تسهیل برنزه شدن پوست در برابر نور خورشید، از آن محافظت نموده و رطوبت آن را به میزان بیست درصد افزایش می دهد و رنگ برنزه مطلوبی را به آن می بخشد.در هنگام تماس با آفتاب استفاده کنید. روغن را روی پوست صورت و بدن بمالید.

برخی از امکانات و قابلیتها:

 • واقعی تر از طبیعت شوید
 • داشتن چهره ای درخشان و برنزه
 • دارای عصاره گیاه تیاره
 • بهبود بخشیدن ویژگی های پوست
 • محافظ در برابر نور خورشید

   

  برای خرید اینجا را كلیك كنید    

  درمان قطعی سفیدی مو MAGIC MIX  ___  پرزگیر پیراهن و لباس در مدت زمان کوتاه  ___  کرم سفید کننده و بازسازی کننده شب  ___  کرم بازسازی کننده عمقی ریچ کرم 30 روغن  ___  کرم ضد چروک شب ریچ کرم حاوی 30 روغن مفید  ___  کرم فرم دهنده شب سرم وژتال  ___  کرم ضد چروک روز ریچ کرم  ___  پنکک شگفت انگیز ایریا(Yria)  ___  کرم پودر (پنکک) درخشان کننده ایریا  ___  سفید کننده و مرطوب کننده بیواسپسفیک  ___  کرم ضد چروک دور چشم ریچ کرم حاوی 30 روغن  ___  لوسیون 1*3 برنزه کننده و مرطوب کننده  ___  روغن برنزه کننده تاهیتی  ___  ژل برنزه کننده طبیعی رنگ پوست  ___  کرم لایه بردار ملایم سبو اسپسفیک

 •