بازاریابی و نگاهی نو به بازاریابی و فروش اینترنتی

نام محصول: کرم سفید کننده و بازسازی کننده شب    کد محصول: 1745

کاربرد: کرم سفید کننده و بازسازی کننده شب (ایوروشه 26855-25)
قیمت: 490,000 ریال
کرم سفید کننده و بازسازی کننده شب

روشن نمودن و بازسازی پوست در شب: این کرم ضمن تغذیه و انجام موثر عمل سفید کنندگی پوست، آنرا مرطوب و در طول شب پوست را بازسازی می کند و چروک ها را کاهش می دهد. در صبح پوست کاملا بازسازی و مقاوم شده و عمل سفید کنندگی و درخشان کنندگی آن را به وضوح مشاهده خواهید کرد.(برای سایر محصولات شرکت ایو روشه فرانسه با ما تماس بگیرید)

پس از پاک کردن صورت و گردن با فوم و لوسین آ.د.ان وایت مقداری از کرم را روی پوست صورت و گردن مالیده و به آرامی ماساژ دهید تا جذب شود.

لابراتور های ایوروشه کمپلکس گیاهی دارای خواص سفید کنندگی عمیق و با اثر طولانی مدت را کشف نموده که شامل DNA جوانه گندم (یک محرک سلولی موثر) جهت افزایش تولید سلولهای جدید می باشد و با عملکرد عمقی در لایه اپیدرم باعث بازسازی پوست بدون لک های قهوه ای می گردد. عصاره آفلوئیا و ریشه شیرین بیان عملکرد موثر جهت مهار کردن سنتز ملانین را دارند.

برخی از امکانات و قابلیتها:

 • سفید کننده موثر
 • مرطوب کننده
 • بازسازی کننده پوست
 • درخشان کننده
 • کمپلکسی از گیاهان دارای خواص سفید کنندگی با اثر طولانی مدت

   

  برای خرید اینجا را كلیك كنید    

  درمان قطعی سفیدی مو MAGIC MIX  ___  پرزگیر پیراهن و لباس در مدت زمان کوتاه  ___  کرم سفید کننده و بازسازی کننده شب  ___  کرم بازسازی کننده عمقی ریچ کرم 30 روغن  ___  کرم ضد چروک شب ریچ کرم حاوی 30 روغن مفید  ___  کرم فرم دهنده شب سرم وژتال  ___  کرم ضد چروک روز ریچ کرم  ___  پنکک شگفت انگیز ایریا(Yria)  ___  کرم پودر (پنکک) درخشان کننده ایریا  ___  سفید کننده و مرطوب کننده بیواسپسفیک  ___  کرم ضد چروک دور چشم ریچ کرم حاوی 30 روغن  ___  لوسیون 1*3 برنزه کننده و مرطوب کننده  ___  روغن برنزه کننده تاهیتی  ___  ژل برنزه کننده طبیعی رنگ پوست  ___  کرم لایه بردار ملایم سبو اسپسفیک  

 •