شما می توانید سایت خود را در دایرکتوری بزرگ تجارت الکترونیک من ثبت کنید و به زودی از طریق این دایرکتوری شاهد افزایش بازدیدکننده های هدفدار سایت خود باشید. پس از ثبت سایت، در همان لحظه می توانید لینک سایت خود را در بخش مربوطه مشاهده کنید.


درحال حاضر پیج رنک این سایت 4 می باشد


مقررات ثبت سایت:


1. برای عنوان سایت خود از حروف فارسی استفاده کنید. و از عنوانی استفاده کنید که محتوای سایت شما را بیان کند و از کلماتی نامناسب و نامربوط به محتوای سایتتان هرگز استفاده نکنید.


2. هرگز لینکهای تبلیغاتی مربوط به زیر مجموعه گیری را در این بخش ثبت نکنید.


3. در وارد کردن ایمیل و آدرس وب سایت و گروه مربوطه دقت کنید.


4. سایتهایی که دارای مطالب غیر اخلاقی باشند، پذیرفته نخواهد شد.


5. پس از ثبت سایت، در همان لحظه می توانید لینک سایت خود را در بخش مربوطه مشاهده کنید. لینک سایت شما در 2 روز اول به صورت رایگان در فهرست سایتها قرار داده می شود.


6. ثبت سایت به دو روش امکان پذیر است(در هر دو روش، 2 روز اول رایگان است):
  • روش تبادل لینک  • روش پرداخت نقدی


7. لینک شما در بازه های زمانی مختلف توسط بخش مدیریت بررسی شده و در صورت مطابقت با مقررات سایت فعال خواهد بود. در غیر این صورت با یک ایمیل از شما درخواست می شود که مجددا اقدام به ثبت سایت خود طبق مقررات سایت نمایید.


8. طریقه ثبت سایت: ابتدا در فرم زیر، نام و نام خانوادگی، تلفن، ایمیل، گروه، عنوان و آدرس اینترنتی سایت خود را وارد کنید. سپس مدت زمان نمایش لینک سایت خود را انتخاب کنید. چنانچه بیش از 2 روز را انتخاب کنید از شما خواسته می شود که یکی از گزینه های تبادل لینک یا پرداخت نقدی را نیز انتخاب کنید. چنانچه روش تبادل لینک را برگزینید لازم است آدرس صفحه ای از سایت خود را که می خواهید لینک تجارت الکترونیک من را با عنوان نگاهی نو به بازاریابی و فروش اینترنتی در آن قرار دهید وارد کنید. اما چنانچه روش پرداخت نقدی را انتخاب کنید مبلغ مربوطه به همراه شماره حسابهای مدیر سایت به شما نشان داده می شود. و نیز فیلدهایی جهت وارد کردن شماره رسید بانکی، تاریخ پرداخت و مبلغ پرداخت شده ظاهر می شود. که پس از واریز مبلغ، لازم است آن فیلدها پر شود.


9. در روش پرداخت نقدی، چنانچه برای مدت زمان نمایش لینک خود، تعداد روزهای بیشتری را انتخاب کنید در محاسبه مبلغ قابل پرداخت، تخفیف بیشتری لحاظ می گردد( با اننخاب روزهای مختلف می توانید مبلغ قابل پرداخت را مشاهده کنید)


10. با توجه به تعداد روزهایی که انتخاب می کنید و بر اساس مقادیر زیر، به لینک شما ستاره اختصاص می یابد. لینکی که ستاره های بیشتر دارد در فهرست سایتها جایگاه بهتری خواهد داشت. نکته مهم: فقط در روش پرداخت نقدی، ستاره لحاظ می شود.
  • کمتر از 60 روز: بدون ستاره  • بین 60 تا 120 روز: 1 ستاره  • بین 120 تا 180 روز: 2 ستاره  • بین 180 تا 240 روز: 3 ستاره  • بین 240 تا 300 روز 4 ستاره  • بین 300 تا 360 روز 5 ستاره


11. پس از گذشت مدت زمان انتخابی نمایش لینک، لینک سایت شما به صورت اتوماتیک از فهرست حذف خواهد شد و با یک ایمیل به شما اطلاع داده می شود تا در صورت تمایل مجددا سایت خود را ثبت نمایید.


 برای ثبت وبلاگ ویا سایت خود به آدرس زیر بروید


 


ثبت وبلاگ وسایت    http://www.mytejarat.com/sabtesite.aspx